Lianyungang Shengfan Quartz Product Co., Ltd

  • Çin Lianyungang Shengfan Quartz Product Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Lianyungang Shengfan Quartz Product Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Lianyungang Shengfan Quartz Product Co., Ltd şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici, İhracatçı
No. Çalışanları 50~100
İhracat p.c 80% - 90%

Giriş

Lianyungang Shengfan Kuvars Ürün Co, Ltd kuvars levha, kuvars malzeme işleme, hassas optik bileşen özelleştirme, son kesme ve kuvars cam züccaciye üretimi araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üretimdir.

 

Başlıca üretim tesislerimiz: 10 adet çift taraflı taşlama ve cilalama makines, 15 CNC makinesi,10 sayısal kontrollü makine alets,1 pikosaniye lazer,büyük dahili (harici) dairesel kesme makinesi, yüksek ön kopyalama makinesi, yüksek hassasiyetli çekirdeksiz taşlama, yüksek hassasiyetli doğrusal kesme makinesi, düzlem freze oyma makinesi, nanosaniye lazer cu ve delme makinesi, karbondioksit lazer markalama makine ve diğer yüksek hassasiyetli körleme ekipmanları.

 

Fabrikamız 10.000 metrekarelik bir alanı kaplar, şu anda 100'den fazla çalışanı vardır ve yıllık satışları 5,2 milyon ABD dolarından fazladır.2016'dan beri kendimizi güvenilir bir kaliteli ürün sağlayıcısı olarak kurduk ve dünyanın her yerinden çok sayıda müşteriyi çektik.Kuvars ürünlerimiz Amerika, Avustralya, Polonya, İsveç, Peru, Türkiye, Etiyopya, Tayland, Endonezya, Kazakistan, Malezya, Rusya, Singapur, Güney Afrika gibi birçok ülkeye ihraç edilmiştir.

 

Teknoloji Odaklılık, Önce Kalite, Dürüstlük ve Sorumluluk, Sürdürülebilir Operasyon felsefesi ile şirket, standart ve sürdürülebilir operasyon kabiliyetine sahip uluslararası bir işletme kurmaya kendini adamıştır.Sizinle yeni bir "karşılıklı yarar ve ortak gelişme" durumu yaratmak için sabırsızlanıyoruz.

Geçmiş

Lianyungang Shengfan Kuvars Ürün Fabrikası araştırma ve kuvars plaka, kuvars tüp, kuvars flanş, kuvars yüzük, küvet ve kuvars enstrüman geliştirme konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üretimdir. Şirket Çin'de bulunan Crystal Capital - Donghai City, Jiangsu Prov., Çin. Lianyungang limanına 70 km, rahat ulaşım.

Hizmet

Teknoloji Oryantasyonu, Önce Kalite, Dürüstlük ve Sorumluluk, Sürdürülebilir Operasyon felsefesi ile şirket, standart ve sürdürülebilir operasyon kabiliyetine sahip uluslararası bir işletme kurmaya kendini adamıştır.

Ekibimiz

1000 metrekarelik bir alanı kaplayan şu anda, 50 milyondan fazla çalışana sahibiz, yıllık satış rakamı 5.2 milyon ABD Doları'nı aştı.

Mesaj bırakın