Hiçbir Hava Kabarcığı Düz Cam Tabaklar Yüksek Saflıkta Kuvars Cam Pencere Şeffaf Dairesel Sight Gözlük
Ürün Detayları
| Ürün adı: | kuvars cam plaka | Malzeme: | SIO2>% 99.99 |
|---|---|---|---|
| Yoğunluk: | 2.2 (g / cm3) | Işık geçirgenliği: | >% 92 |
| Sertlik: | Mors 6.5 | Çalışma sıcaklığı: | 1100 ℃ |
| Erime Noktası: | 1750-1850 ℃ | ||
| Vurgulamak |
şeffaf cam plakalar,kaynaşık silika plaka |
||
Ürün Açıklaması
Hava Kabarcığı Yok Düz Cam Tabaklar Mükemmel Görsel Performans Dairesel Şekil Kuvars Cam Pencere
Ürün Açıklaması:
Kaynaşmış berrak silika kuvars cam levha, e ile yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştırmükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenlik.Elektrikli ışık / lazer / lensler / optik alet / yüksek sıcaklık penceresinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Kuvars levha uygulaması:
Askeri sanayi kompleksi, makine, metalurji, baskı ve boyama, optik aletler, yüksek sıcaklık gözetleme camları, yüksek sıcaklık ve diğer endüstriler gibi yangın deliği endüstrileri, elektrikli ışık kaynağı ekipmanı, İşçi aleti, kimyasal aparat.
| Kuvars Karakteristiği | |
| SIO2 | % 99,99 |
| Yoğunluk | 2,2 (g / cm3) |
| Sertlik derecesi moh 'ölçeği | 6.6 |
| Erime noktası | 1732 ℃ |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 ℃ |
| Kısa sürede maksimum sıcaklığa ulaşabilir | 1450 ℃ |
| Asit toleransı | Seramikten 30 kat, paslanmazdan 150 kat |
| Görünür ışık geçirgenliği | % 93'ün üzerinde |
| UV spektral bölge geçirgenliği | % 80 |
| Direnç değeri | Sıradan camdan 10000 kat daha fazla |
| Tavlama noktası | 1180 ℃ |
| Yumuşama noktası | 1630 ℃ |
| Gerilme noktası | 1100 ℃ |
Parametreler:
| Yuvarlak tip | Çap: 1 mm-500 mm; Kalınlık: 0,5 mm - 300 mm. |
| Dikdörtgen türü | Uzunluk: 5 mm - 2000 mm; Genişlik: 5 mm-800 mm; Kalınlık: 0,5 mm - 100 mm |
| Kalınlık toleransı | ± 0,02-0,1 mm |
| Basınç dayanımı | 1100Mpa |
| Gencin modülü | 72000Mpa |
| Sertlik modülü | 31000Mpa |
| Kırılma indeksi | 1.4585 |
| Elektriksel direnç: 1000 ℃ | 1x106.santimetre |
| Sertlik | 5.5 - 6.5 Mohs Ölçeği 570 KHN 100 |
| Yumuşama noktası | 1683 ℃ |
| Tavlama noktası | 1215 ℃ |
| Gerilme noktası | 1120 ℃ |
Daha fazla ürün:

Şirket Profili:
Lianyungang Shengfan Kuvars Ürün Fabrikası, kuvars plaka, kuvars tüp, kuvars flanş, kuvars halka, küvet ve kuvars aletinin araştırma ve geliştirilmesinde uzmanlaşmış profesyonel bir üretimdir.Şirket, Çin Kristal Başkenti - Donghai Şehri, Jiangsu Prov., Çin'de bulunmaktadır.Lianyungang limanına 70 km uzaklıkta, rahat ulaşım.
1000 metrekarelik bir alanı kaplayan 30'dan fazla çalışanımız var, yıllık satış rakamı 5,2 milyon doları aşıyor.
Teknoloji Odaklılık, Önce Kalite, Bütünlük ve Sorumluluk, Sürdürülebilir Operasyon felsefesiyle şirket, standart ve sürdürülebilir operasyon kabiliyetine sahip uluslararası bir işletme kurmaya kendini adamıştır.

SSS
S1.Örnek bir sipariş alabilir miyim?
C: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için örnek sipariş veriyoruz.
S2.Teslimat süresi ne olacak?
C: Depozitoyu aldıktan sonra 15 gün içinde.
S3.Herhangi bir MOQ limitiniz var mı?
A: Düşük MOQ, numune kontrolü için 1 adet mevcuttur
S4.Fabrikanızda sipariş nasıl yapılır?
C: Öncelikle gereksinimlerinizi veya başvurunuzu bize bildirin.
İkinci olarak, gereksinimlerinize veya önerilerimize göre teklif veriyoruz.
Üçüncü olarak müşteri numuneleri onaylar ve resmi sipariş için depozito yatırır.
Dördüncüsü üretimi düzenliyoruz.
S5.Malları nasıl gönderiyorsunuz ve ulaşması ne kadar sürüyor?
Küçük siparişler için DHL, UPS, FedEx veya TNT isteğe bağlıdır.Genellikle gelmesi 3-5 gün sürer.
Havayolu ve deniz taşımacılığı da mevcuttur.
Ürün Özellikleri
Hava Kabarcığı Yok Düz Cam Tabaklar Mükemmel Görsel Performans Dairesel Şekil Kuvars Cam Pencere Ürün Açıklaması: Kaynaşmış berrak silika kuvars cam levha, e ile yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştırmükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenlik.Elektrikli ışık / lazer / lensler / optik ...
XRD Örnek Tankı Test Sayfası Taşıyıcı Çip Oluklu Kuvars Cam Levha Örnek Tankı Özelleştirilebilir
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Foto katalitik reaktör kimya cam malzemesi kiti
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Hiçbir Hava Kabarcığı Düz Cam Tabaklar Yüksek Saflıkta Kuvars Cam Pencere Şeffaf Dairesel Sight Gözlük
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Arıtılmış Kare Cam Tabaklar Yüksek Basınca Dayanıklı Anti Alkali Güçlü Sertlik
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.