Yüksek sıcaklığa dayanıklı korozyona dayanıklı yüksek saflıklı SiO2 Kuvars cam tüpü ve erimiş silikon tüpü
Product Details
| Renk: | Net/şeffaf | Malzeme: | SIO2>% 99.99 |
|---|---|---|---|
| Malzeme Türü: | JGS1/JGS2/JGS3 | Sertlik: | Mors 6.6 |
| Yoğunluk: | 2.2g/cm3 | Çalışma geçici: | 1250 ℃ |
| Eriyik noktası: | 1730 ℃ | Korozyona karşı direnç: | Seramikten 30 kat, paslanmaz çelikten 150 kat |
| Başvuru: | Fotovoltaik, Yarı İletken, Laboratuvar, Endüstriyel, Kimyasal, Medikal, Havacılık, | ||
| Vurgulamak |
Aktinya dedektörleri Kuvars Konüs Tüp,Erimiş Silika Kuvars Konüs tüpü,Yüksek Kaliteli Kuvars Konik Tüp |
||
Product Description
- Yüksek saflık: SiO2 > 99,99%
- Çalışma sıcaklığı: 1250°C; yumuşatma sıcaklığı: 1730°C
- Düşük termal genişleme katsayısı ile mükemmel termal kararlılık
- Asitlere ve alkalilere karşı yüksek korozyon direnci
- Üstün elektrik yalıtım özellikleri
- Çevre dostu ve sağlık için güvenli bileşim
- Hava kabarcıklarından ve hava hatlarından uzak
| Mülkiyet | Açıklama |
|---|---|
| Malzeme | Erimiş Kuvars |
| Şekli | Düz veya bükülü |
| yoğunluk | 2.2 (g/cm3) |
| Dış çapı | 2mm~500mm |
| Saflık | SiO2 > 99,99% |
| Duvar kalınlığı | 1mm~300mm |
| Uzunluk | 10mm~4000mm |
| Çapraz | 2mm~600mm |
| Moh' ölçeği sertlik derecesi | 6.6 |
| Sıcaklığa Dayanıklı | Çalışma sıcaklığı: 1250°C; yumuşatma sıcaklığı: 1730°C |
| Korozyona Direnci | Sıradan camdan 1000 kat daha fazla. |
Product Highlights
Yüksek Kaliteli Erimiş Silikal Kuvars Konik Tüp Actinia Detektörleri Kuvars cam tüp, silikon dioksitten oluşan yüksek kaliteli kuvars camdan üretilmektedir. Çeşitli geçirgenlik seviyeleri ve yüzey nitelikleri ile tüp şeklinde mevcuttur.Olağanüstü optik özelliklere sahiptir.Bu malzeme, üstün termal, ...
XRD Örnek Tankı Test Sayfası Taşıyıcı Çip Oluklu Kuvars Cam Levha Örnek Tankı Özelleştirilebilir
İnce Kuvars Cam Levha Boyutlu Kararlı 1-1000mm İşleme Aralığı Ürün Açıklaması: Erimiş şeffaf silika kuvars cam levha, mükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenliği olan yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştır.Elektrik ışığı / lazer / lensler / optik alet / yüksek sıcaklık penceresinde ...
Foto katalitik reaktör kimya cam malzemesi kiti
Ürün Açıklaması: 1. SiO2>% 99.99, hortum kaynaşmış kuvars 2. Çalışma Sıcaklığı: 1250 ℃ 3. Mükemmel görsel ve kimyasal performans. 4. yüzey kaplamasız vebulaşıcı . 5. Sağlık ve çevre koruma. 6. Herhangi bir spesifikasyon yapılabilir. 7. Kuvars cam, hidro flüorik asit ve 300 derece Santigrat termal ...
Hiçbir Hava Kabarcığı Düz Cam Tabaklar Yüksek Saflıkta Kuvars Cam Pencere Şeffaf Dairesel Sight Gözlük
Hava Kabarcığı Yok Düz Cam Tabaklar Mükemmel Görsel Performans Dairesel Şekil Kuvars Cam Pencere Ürün Açıklaması: Kaynaşmış berrak silika kuvars cam levha, e ile yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştırmükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenlik.Elektrikli ışık / lazer / lensler / optik ...
Arıtılmış Kare Cam Tabaklar Yüksek Basınca Dayanıklı Anti Alkali Güçlü Sertlik
Ürün Açıklaması: Kaynaşmış temiz silika kuvars cam levha, e ile yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştırmükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenlik.Elektrikli ışık / lazer / lensler / optik alet / yüksek sıcaklık penceresinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kuvars levha uygulaması: ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.