Gümrüklü Basınç Dayanıklı Kuvars Isıtıcı Tüp Yüksek Şeffaf Kuvars Tüp Vakum Mühürlü Flanş
Ürün Detayları
| Malzeme: | Erimiş kuvars | Çalışma sıcaklığı: | 1100 ℃ |
|---|---|---|---|
| Sertlik: | mors 6.5 | Yumuşama noktası: | 1780 ℃ |
| Tavlama noktası: | 1250 ° C | Kısa Süreli Çalışma Sıcaklığı: | 1300 ° C |
| Uzun Süreli Çalışma Sıcaklığı: | 1100 ° C | ||
| Vurgulamak |
borosilikat cam tüp,cam kılcal tüp |
||
Ürün Açıklaması
Malzeme özellikleri:
1. Yüksek saflıkta
2. Yüksek dayanıklılık
3. Yüksek Sıcaklık Dayanımı (çalışma sıcaklığı 1100 ℃)
4. Alev cilalı
5. Asit ve alkali direnci
6. hayır hava kabarcıklı, hava hattı
| özellik | Tipik değerler |
| Yoğunluk | 2.2x103 kg / m3 |
| Sertlik | 5.5 - 6.5 Mohs Ölçeği 570 KHN 100 |
| Tasarım Çekme Dayanımı | 4.8x107 Pa (N / m2) (7000 psi) |
| Tasarım Basınç Dayanımı | 1,1 x 0,09 Pa'dan (160,000 psi) daha büyük |
| Toplu Modül | 3.7x1010 Pa (5.3x106 psi) |
| Sertlik Modülü | 3.1x1010 Pa (4.5x106 psi) |
| Gencin modülü | 72GPa (10,5x106 psi) |
| Poisson Oranı | 0.17 |
| Termal Genleşme katsayısı | 5.5x10 -7 cm / cm · ° C (20 ° C-320 ° C) |
| Termal iletkenlik | 1.4 W / m · ° C |
| Özısı | 670 J / kg · ° C |
| Yumuşama noktası | 1683 ° C |
| Tavlama noktası | 1215 ° C |
| Gerilme Noktası | 1120 ° C |
| Elektriksel direnç | 7x107 ohm cm (350 ° C) |
| Dielektrik Özellikler | (20 ° C ve 1 MHz) |
| Sabit | 3.75 |
| kuvvet | 5x107 V / m |
| Kayıp faktörü | 4x10-4'ten az |
| Dağılım faktörü | 1x10-4'ten az |
| Kırılma İndeksi | 1,4585 |
| İnşaat (Nu) | 67.56 |
| Ses-Kayma Dalgası Hızı | 3.75x103 m / s |
| Ses Hızı / Sıkıştırma Dalgası | 5.90X103 m / s |
| Sonik Zayıflama | 11 db / m MHz'den az |
| Geçirgenlik Sabiti (700 ° C) | (cm3 mm / cm2 sn cm Hg) |
| Helyum | 210x10-10 |
| Hidrojen | 21x10-10 |
| Döteryum | 17x10-10 |
| Neon | 9.5x10-10 |
İlave işlemler:
CNC, Quartz Boru kaynağı, sızdırmazlık


Uygulama:
Yaygın olarak elektrik ışık, difüzyon tüpü, koruma tüpü, optik alet, gözetleme camı, fırın için gözlem penceresi, yarı iletken, fotoelektron, askeri sanayi, metalurji, su arıtma, emt, laboratuar cam ürünleri ve diğer birçok alanda kullanılmaktadır.
Biz çeşitli şeffaf üretmek için erime yöntemi, rotasyon yöntemi, alev eritme yöntemi devam benimsemek. Bu arada, biz kuvars cam her türlü özelleştirmek için daha yüksek gereksinimleri kabul edebilir, böylece Arc kuvars pota atölye, eski süreç atölye, yangın süreci atölye var kuvars tüp, kuvars plaka, kuvars pota, kuvars flanş, fırın kuvars tüp, kuvars tekne, laboratuvar kuvars aletleri, kuvars ısıtıcı ve diğer ilgili kuvars cam ürünleri gibi ürünler. Bu ürünler yaygın olarak yarı iletken, fotovoltaik, kızılötesi ısıtma, uçuş kullanılır , kimya ve büyük kolejler ve üniversitelerdeki laboratuar ve diğer endüstri alanlarında.
Şirket Profili:
Lianyungang Shengfan Kuvars Ürün Fabrikası araştırma ve kuvars plaka, kuvars tüp, kuvars flanş, kuvars yüzük, küvet ve kuvars enstrüman geliştirme konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üretimdir. Şirket Çin'de bulunan Crystal Capital - Donghai City, Jiangsu Prov., Çin. Lianyungang limanına 70 km, rahat ulaşım.
1000 metrekarelik bir alanı kaplayan şu anda, 30 milyonun üzerinde çalışanımız var ve yıllık satış rakamı 5.2 milyon ABD Doları'nı aştı.
Teknoloji Oryantasyonu, Önce Kalite, Dürüstlük ve Sorumluluk, Sürdürülebilir Operasyon felsefesi ile şirket, standart ve sürdürülebilir operasyon kabiliyetine sahip uluslararası bir işletme kurmaya kendini adamıştır.
Ürün Özellikleri
Gümrüklü Basınç Dayanıklı Kuvars Isıtıcı Tüp Yüksek Şeffaf Kuvars Tüp Vakum Mühürlü Flanş Malzeme özellikleri: 1. Yüksek saflıkta 2. Yüksek dayanıklılık 3. Yüksek Sıcaklık Dayanımı (çalışma sıcaklığı 1100 ℃) 4. Alev cilalı 5. Asit ve alkali direnci 6. hayır hava kabarcıklı, hava hattı özellik Tipik ...
XRD Örnek Tankı Test Sayfası Taşıyıcı Çip Oluklu Kuvars Cam Levha Örnek Tankı Özelleştirilebilir
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Foto katalitik reaktör kimya cam malzemesi kiti
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Hiçbir Hava Kabarcığı Düz Cam Tabaklar Yüksek Saflıkta Kuvars Cam Pencere Şeffaf Dairesel Sight Gözlük
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Arıtılmış Kare Cam Tabaklar Yüksek Basınca Dayanıklı Anti Alkali Güçlü Sertlik
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.