SIO2 Kırmızı Şarap 1100 ℃ Aile Yemeği İçin Kuvars Kristal Cam
Ürün Detayları
| Ürün adı: | Kristal Şarkı Kırmızı Şarap Kadehi | Malzeme: | Saf kuvars cam |
|---|---|---|---|
| Kapasite: | 100-850ml | kullanım: | ev / otel / restoran |
| Çalışma Sıcaklığı: | 1100 ℃ | renk: | Şeffaf |
| Direnç Değeri: | Sıradan camdan 1000 kat | Karakterler: | Tezahürat yaparken hoş bir ses çıkar |
| Vurgulamak |
1100 ℃ Kuvars Kristal Cam,SIO2 Kuvars Kristal Cam |
||
Ürün Açıklaması
El yapımı Modern Kuvars Temizle Kurşunsuz Kristal Kırmızı Şarap Kristal Şarkı Kırmızı Şarap Kadehi, Özel Cam Kadeh
Ürün Açıklaması:
Şarap kadehleri saf kuvars camdan yapılmıştır.1800 santigrat derecede işlenir.Özel karakteri ile şarap kadehlerinin tezahürat yaparken hoş bir ses çıkarması test edilir.
| Gücü | 5x107 V / m |
| Kayıp faktörü | 4x10'dan az-4 |
| Dağılma Faktörü | 1x10-4'ten az |
| Kırılma Endeksi | 1.4585 |
| Helyum | 210x10-10 |
KOROZYONA DAYANIKLI
Hidroflorik aside ek olarak, kuvars camının diğer asitlerle kimyasal reaksiyonu yoktur.Asit direnci, Seramiğin 30 katıdır. Paslanmaz çeliğin 150 katıdır. Özellikle düşük sıcaklıkta kimyasal kararlılığı.
İYİ TERMAL STABİLİTE
Kuvars camın ısıl büzülme katsayısı.
Ciddi sıcaklık değişikliklerine maruz kalabilir.
Kuvars cam 1100 ℃'ye kadar ısıtıldı
ayrıca soğuk suya çarpmayacaktır.
| Shengfan Kuvars plaka özelliği | |
| SIO2 | % 99,999 |
| Yoğunluk | 2,2 (g / cm³) |
| Sertlik derecesi moh 'ölçeği | 6.6 |
| Erime noktası | 1732 ℃ |
| Çalışma sıcaklığı | 1100 ℃ |
| Kısa sürede maksimum sıcaklığa ulaşabilir | 1450 ℃ |
| Görünür ışık geçirgenliği | % 93'ün üzerinde |
| UV spektral bölge geçirgenliği | % 80 |
| Tavlama noktası | 1180 ℃ |
| Yumuşama noktası | 1630 ℃ |
| Gerilme noktası | 1100 ℃ |
Kuvars cam, mordan kırmızıya tüm spektral bantlarda iyi geçirgenliğe sahiptir.
Görünür ışık geçirgenliği, özellikle ultraviyole spektral bölgede% 93'ün üzerindedir.
Ve maksimum geçirgenlik% 80'in üzerindedir.
| Poisson Oranı | 0.17 |
| Termal Genleşme katsayısı | 5,5x10 -7 cm / cm · ° C (20 ° C-320 ° C) |
| Özısı | 670 J / kg · ° C |
| Termal iletkenlik | 1,4 W / m · ° C |
| Yumuşama noktası | 1683 ° C |
| Tavlama Noktası | 1215 ° C |
| Elektriksel Direnç | 7x107 ohm cm (350 ° C) |
| Dielektrik Özellikler | (20 ° C ve 1 MHz) |
| Sabit | 3.75 |
İYİ ELEKTRİK İZOLASYONU
Kuvars camın direnci normalin 10.000 katıdır ve düşük sıcaklıkta bile iyi elektrik performansına sahiptir.


Şirket Profili:
Lianyungang Shengfan Kuvars Ürün Fabrikası, kuvars plaka, kuvars tüp, kuvars flanş, kuvars halka, küvet ve kuvars aletinin araştırma ve geliştirilmesinde uzmanlaşmış profesyonel bir üretimdir.Şirket, Çin Kristal Başkenti - Donghai Şehri, Jiangsu Prov., Çin'de bulunmaktadır.
Teknoloji Odaklılık, Önce Kalite, Bütünlük ve Sorumluluk, Sürdürülebilir Operasyon felsefesiyle şirket, standart ve sürdürülebilir operasyon kabiliyetine sahip uluslararası bir işletme kurmaya kendini adamıştır.

LIANGYUNGANG SHENGFAN KUVARS ÜRÜNLERİ CO., LTD
TEL: 00860518878938285
Cep: 008619901512909
Wechat: shengfanquartz
E-posta: shengfanquartz@163.com
Web sitesi: https://shengfanquartz.1688.com
Adres: NO.169 Mingzhu Rd, Ekonomik Kalkınma Bölgesi, Donghai ülkesi, Lianyungang şehri, Jiangsu prov., Çin.
Ürün Özellikleri
El yapımı Modern Kuvars Temizle Kurşunsuz Kristal Kırmızı Şarap Kristal Şarkı Kırmızı Şarap Kadehi, Özel Cam Kadeh Ürün Açıklaması: Şarap kadehleri saf kuvars camdan yapılmıştır.1800 santigrat derecede işlenir.Özel karakteri ile şarap kadehlerinin tezahürat yaparken hoş bir ses çıkarması test ...
XRD Örnek Tankı Test Sayfası Taşıyıcı Çip Oluklu Kuvars Cam Levha Örnek Tankı Özelleştirilebilir
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Foto katalitik reaktör kimya cam malzemesi kiti
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Hiçbir Hava Kabarcığı Düz Cam Tabaklar Yüksek Saflıkta Kuvars Cam Pencere Şeffaf Dairesel Sight Gözlük
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Arıtılmış Kare Cam Tabaklar Yüksek Basınca Dayanıklı Anti Alkali Güçlü Sertlik
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.