1100°C Çalışma Sıcaklığı ve Korozyon Direnci ile İyi Elektrik Yalıtımlı Kuvars Cam Tüp
Product Details
| İsim: | Kuvars Cam Tüp | Başvuru: | Kaynaklar , Yarı iletken |
|---|---|---|---|
| Malzeme: | SIO2>% 99.99 | Özellik: | İyi Elektrik Yalıtımı |
| Işık Geçirgenliği: | >% 92 | Çalışma geçici: | 1100 ℃ |
| Sertlik: | Musa 6.5 | Direnç Değeri: | Sıradan camdan 1000 kat |
| Vurgulamak |
Kuvars cam yangın cilalı boru,Yarıiletken Kuvars cam boru,Kuvars cam boru Vakum Tüp Korumak |
||
Product Description
- Yüksek dayanıklılık ve mekanik mukavemet
- Olağanüstü ısı direnci
- Üstün korozyon direnci
- Düşük termal genleşme katsayısı
- Halojen lambalar ve cıva lambaları
- Tek uçlu lambalar ve otomotiv aydınlatması
- Sahne aydınlatma sistemleri
- Termoelektrik kazanlar
- Fotokopi makinesi lambaları
- Su arıtma lambası muhafazaları
- Kuvars eşyaları ve boru sistemleri
| Parametre | Değer |
|---|---|
| SiO2 İçeriği | 99.9% |
| Yoğunluk | 2.2 g/cm³ |
| Sertlik (Mohs Ölçeği) | 6.6 |
| Erime Noktası | 1732°C |
| Çalışma Sıcaklığı | 1100°C |
| Maksimum Kısa Süreli Sıcaklık | 1450°C |
| Görünür Işık Geçirgenliği | 93% Üzeri |
| UV Spektral Bölge Geçirgenliği | 80% |
| Tavlama Noktası | 1180°C |
| Yumuşama Noktası | 1630°C |
| Gerilim Noktası | 1100°C |
Product Highlights
Cilalı Kuvars Cam Ateş Borusu Yarı İletken Koruyucu Isıya Dayanıklı Vakum Tüp Şeffaf Endüstriyel Uygulamalar İçin Yüksek Performanslı Kuvars Cam Tüpler Zorlu endüstriyel ortamlar için olağanüstü elektriksel yalıtım, termal stabilite ve korozyon direnci sunan birinci sınıf kuvars cam tüpler. Malzeme ...
XRD Örnek Tankı Test Sayfası Taşıyıcı Çip Oluklu Kuvars Cam Levha Örnek Tankı Özelleştirilebilir
İnce Kuvars Cam Levha Boyutlu Kararlı 1-1000mm İşleme Aralığı Ürün Açıklaması: Erimiş şeffaf silika kuvars cam levha, mükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenliği olan yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştır.Elektrik ışığı / lazer / lensler / optik alet / yüksek sıcaklık penceresinde ...
Foto katalitik reaktör kimya cam malzemesi kiti
Ürün Açıklaması: 1. SiO2>% 99.99, hortum kaynaşmış kuvars 2. Çalışma Sıcaklığı: 1250 ℃ 3. Mükemmel görsel ve kimyasal performans. 4. yüzey kaplamasız vebulaşıcı . 5. Sağlık ve çevre koruma. 6. Herhangi bir spesifikasyon yapılabilir. 7. Kuvars cam, hidro flüorik asit ve 300 derece Santigrat termal ...
Hiçbir Hava Kabarcığı Düz Cam Tabaklar Yüksek Saflıkta Kuvars Cam Pencere Şeffaf Dairesel Sight Gözlük
Hava Kabarcığı Yok Düz Cam Tabaklar Mükemmel Görsel Performans Dairesel Şekil Kuvars Cam Pencere Ürün Açıklaması: Kaynaşmış berrak silika kuvars cam levha, e ile yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştırmükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenlik.Elektrikli ışık / lazer / lensler / optik ...
Arıtılmış Kare Cam Tabaklar Yüksek Basınca Dayanıklı Anti Alkali Güçlü Sertlik
Ürün Açıklaması: Kaynaşmış temiz silika kuvars cam levha, e ile yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştırmükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenlik.Elektrikli ışık / lazer / lensler / optik alet / yüksek sıcaklık penceresinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kuvars levha uygulaması: ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.