1100°C Yüksek Saflıkta SiO2 %99,99 Korozyona Dayanıklı CVD Fırını için Kuvars Cam Tüp
Ürün Detayları
| Ürün adı: | Kuvars Cam Tüp | Malzeme: | Saf kuvars camı |
|---|---|---|---|
| Kapasite: | 100-850ml | Kullanım: | ev/oteller/restoran |
| Çalışma geçici: | 1100 ℃ | Renk: | L/C,T/T |
| Direnç Değeri: | Sıradan camdan 1000 kat | Karakterler: | Tezahürat yaparken hoş bir ses çıkar |
| Vurgulamak |
Silindir Kuvars Cam Test Tüpü,100ml Şeffaf Kuvars Cam Test Tüpü,CVD Fırını için Kuvars Cam Tüp |
||
Ürün Açıklaması
- Yüksek saflık: SiO2 > 99,99%
- Mükemmel görsel ve kimyasal performans: asit, alkali dayanıklı, üstün termal kararlılık
- Sağlık ve çevre koruma uyumluluğu
- Hava kabarcıkları veya hava hatları yok.
- Mükemmel elektrik yalıtım özellikleri
- Bakteri öldürücü lamba kabuğu üretimi için birincil malzeme
- Laboratuvar cam eşyaları, aletler ve fırın tüpleri için derin işleme
- Işık kaynağı sistemleri
- Yarım iletken ve elektrikli ısıtma uygulamaları
- Kimyasal endüstriler
- Optik bileşenler
| SiO2 içeriği | 99.9% |
| yoğunluk | 2.2 g/cm3 |
| Mohs Sertliği | 6.6 |
| Erime Noktası | 1732°C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100°C |
| Maksimum Kısa Süreci Sıcaklık | 1450°C |
| Görünür Işık Akışı | % 93'ün üzerinde |
| UV Spektral Bölge iletimi | % 80 |
| Dökme Noktası | 1180°C |
| Yumuşatma Noktası | 1630°C |
| Gerginlik Noktası | 1100°C |
| Eleman | Aralık |
|---|---|
| Al | 5-12 |
| Fe | 0.19-1.5 |
| K | 0.71-1.6 |
| Hayır. | 0.12-1.76 |
| Li. | 0.38-0.76 |
| Ca | 0.17-1.23 |
| Mg | 0.05-0.5 |
| Cu | 0.05 |
| M | 0.05 |
| Kr | <0.05 |
| B | <0.1 |
| Ti | < 1 |
| Dalga boyu (nm) | Gönderim (%) |
|---|---|
| < 220 | 89 |
| 255 | 91 |
| 280 | 93 |
| 315 | 93 |
| 350 | 93 |
| 380 | 93 |
| 590 | 93.2 |
| 780 | 93.4 |
| Yoğunluk (20°C) | 2.2 × 103 kg/m3 |
| Genişleme katsayısı (25-300°C) | 0.56 × 10−6 °C−1 |
| Yumuşatma Noktası | 1710°C |
| Dökme Noktası | 1230°C |
| Gerginlik Noktası | 1140°C |
| Young'un Modülü | 7.5 × 105 Pa |
Ürün Özellikleri
CVD Fırını için 100ml Temiz Kuvars Cam Test Tüp Silinderi Yüksek yoğunluklu erimiş silikon kapiller tüpleri Zorlu uygulamalarda üstün performans için çevre koruma standartlarına uygun olarak üretilen özel cam borular. Ürün Genel Görünümü Erimiş şeffaf silik kuvars cam tüpü, olağanüstü termal şok ...
XRD Örnek Tankı Test Sayfası Taşıyıcı Çip Oluklu Kuvars Cam Levha Örnek Tankı Özelleştirilebilir
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Foto katalitik reaktör kimya cam malzemesi kiti
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Hiçbir Hava Kabarcığı Düz Cam Tabaklar Yüksek Saflıkta Kuvars Cam Pencere Şeffaf Dairesel Sight Gözlük
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Arıtılmış Kare Cam Tabaklar Yüksek Basınca Dayanıklı Anti Alkali Güçlü Sertlik
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.