Yarı İletken Uygulamaları İçin İyi Elektriksel Yalıtıma Sahip Yüksek Geçirgenlikli Isıya Dayanıklı Kuvars Cam Tüp
Product Details
| İsim: | Yüksek geçirgenlik Cilalı Kuvars Cam Yangın Borusu Yarı İletken Isıya Dayanıklı Vakum Tüpünü Koruyun | Başvuru: | Kaynaklar , Yarı iletken |
|---|---|---|---|
| Malzeme: | SIO2>% 99.99 | Özellik: | İyi Elektrik Yalıtımı |
| Işık Geçirgenliği: | >% 92 | Çalışma geçici: | 1100 ℃ |
| Sertlik: | Musa 6.5 | Direnç Değeri: | Sıradan camdan 1000 kat |
| Renk: | L/C,T/T | ||
| Vurgulamak |
Kuvars Cam Yangın Borusu,Yüksek geçirgenlik Cilalı Kuvars Cam Tüp,Yarı İletken Kuvars Cam Tüpü Koruyun |
||
Product Description
- Yüksek Dayanıklılık
- Olağanüstü Isı Direnci
- Üstün Korozyon Direnci
- Düşük Termal Genleşme Katsayısı
| Parametre | Değer |
|---|---|
| SiO₂ İçeriği | 99.9% |
| Yoğunluk | 2.2 g/cm³ |
| Mohs Sertliği | 6.6 |
| Erime Noktası | 1732°C |
| Çalışma Sıcaklığı | 1100°C |
| Maksimum Kısa Süreli Sıcaklık | 1450°C |
| Görünür Işık Geçirgenliği | 93%'in Üzerinde |
| UV Spektral Geçirgenliği | 80% |
| Tavlama Noktası | 1180°C |
| Yumuşama Noktası | 1630°C |
| Gerilim Noktası | 1100°C |
Product Highlights
Yüksek Geçirgenlikli Parlatılmış Kuvars Cam Ateş Borusu Yarı İletken Koruyucu Isıya Dayanıklı Aydınlatma, Yarı İletken ve Endüstriyel Uygulamalar İçin Premium Kuvars Cam Tüpler Kuvars cam tüplerimiz, aydınlatma, yarı iletken üretimi, optik iletişim, askeri, inşaat malzemeleri, kimyasal işleme, ...
XRD Örnek Tankı Test Sayfası Taşıyıcı Çip Oluklu Kuvars Cam Levha Örnek Tankı Özelleştirilebilir
İnce Kuvars Cam Levha Boyutlu Kararlı 1-1000mm İşleme Aralığı Ürün Açıklaması: Erimiş şeffaf silika kuvars cam levha, mükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenliği olan yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştır.Elektrik ışığı / lazer / lensler / optik alet / yüksek sıcaklık penceresinde ...
Foto katalitik reaktör kimya cam malzemesi kiti
Ürün Açıklaması: 1. SiO2>% 99.99, hortum kaynaşmış kuvars 2. Çalışma Sıcaklığı: 1250 ℃ 3. Mükemmel görsel ve kimyasal performans. 4. yüzey kaplamasız vebulaşıcı . 5. Sağlık ve çevre koruma. 6. Herhangi bir spesifikasyon yapılabilir. 7. Kuvars cam, hidro flüorik asit ve 300 derece Santigrat termal ...
Hiçbir Hava Kabarcığı Düz Cam Tabaklar Yüksek Saflıkta Kuvars Cam Pencere Şeffaf Dairesel Sight Gözlük
Hava Kabarcığı Yok Düz Cam Tabaklar Mükemmel Görsel Performans Dairesel Şekil Kuvars Cam Pencere Ürün Açıklaması: Kaynaşmış berrak silika kuvars cam levha, e ile yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştırmükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenlik.Elektrikli ışık / lazer / lensler / optik ...
Arıtılmış Kare Cam Tabaklar Yüksek Basınca Dayanıklı Anti Alkali Güçlü Sertlik
Ürün Açıklaması: Kaynaşmış temiz silika kuvars cam levha, e ile yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştırmükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenlik.Elektrikli ışık / lazer / lensler / optik alet / yüksek sıcaklık penceresinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kuvars levha uygulaması: ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.