UV lamba için yüksek ısı direnci ve yüksek ışık geçirgenliği ile iyi elektrik yalıtımı Kuvars cam tüpü
Product Details
| İsim: | Kuvars Cam Tüp | Başvuru: | Kaynaklar , Yarı iletken |
|---|---|---|---|
| Malzeme: | SIO2>% 99.99 | Özellik: | İyi Elektrik Yalıtımı |
| Işık Geçirgenliği: | >% 92 | Çalışma geçici: | 1100 ℃ |
| Sertlik: | Musa 6.5 | Direnç Değeri: | Sıradan camdan 1000 kat |
| Vurgulamak |
Açık Şeffaf Kuvars Boru,Kuvars Boru Cam Tüp Reaktörü,UV Lambası İçin Kuvars Cam Tüp |
||
Product Description
- Olağanüstü Dayanıklılık
- Üstün Isı Direnci
- Mükemmel Korozyon Direnci
- Düşük Termal Genleşme Katsayısı
| SiO2 İçeriği | 99.9% |
| Yoğunluk | 2.2 g/cm³ |
| Mohs Sertlik Ölçeği | 6.6 |
| Erime Noktası | 1732°C |
| Çalışma Sıcaklığı | 1100°C |
| Maksimum Kısa Süreli Sıcaklık | 1450°C |
| Görünür Işık Geçirgenliği | 93% Üzeri |
| UV Spektral Bölge Geçirgenliği | 80% |
| Tavlama Noktası | 1180°C |
| Yumuşama Noktası | 1630°C |
| Gerilim Noktası | 1100°C |
Product Highlights
UV Lambası İçin Açık Kuvars Boru Cam Tüp Reaktör Şeffaf Premium Elektrik Yalıtımlı Kuvars Cam Tüp Işık kaynakları, yarı iletken uygulamaları, optik iletişim, askeri ekipmanlar, yapı malzemeleri, kimyasal işlemler, mekanik sistemler, elektrikli bileşenler ve çevre koruma uygulamaları için tasarlanmı...
XRD Örnek Tankı Test Sayfası Taşıyıcı Çip Oluklu Kuvars Cam Levha Örnek Tankı Özelleştirilebilir
İnce Kuvars Cam Levha Boyutlu Kararlı 1-1000mm İşleme Aralığı Ürün Açıklaması: Erimiş şeffaf silika kuvars cam levha, mükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenliği olan yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştır.Elektrik ışığı / lazer / lensler / optik alet / yüksek sıcaklık penceresinde ...
Foto katalitik reaktör kimya cam malzemesi kiti
Ürün Açıklaması: 1. SiO2>% 99.99, hortum kaynaşmış kuvars 2. Çalışma Sıcaklığı: 1250 ℃ 3. Mükemmel görsel ve kimyasal performans. 4. yüzey kaplamasız vebulaşıcı . 5. Sağlık ve çevre koruma. 6. Herhangi bir spesifikasyon yapılabilir. 7. Kuvars cam, hidro flüorik asit ve 300 derece Santigrat termal ...
Hiçbir Hava Kabarcığı Düz Cam Tabaklar Yüksek Saflıkta Kuvars Cam Pencere Şeffaf Dairesel Sight Gözlük
Hava Kabarcığı Yok Düz Cam Tabaklar Mükemmel Görsel Performans Dairesel Şekil Kuvars Cam Pencere Ürün Açıklaması: Kaynaşmış berrak silika kuvars cam levha, e ile yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştırmükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenlik.Elektrikli ışık / lazer / lensler / optik ...
Arıtılmış Kare Cam Tabaklar Yüksek Basınca Dayanıklı Anti Alkali Güçlü Sertlik
Ürün Açıklaması: Kaynaşmış temiz silika kuvars cam levha, e ile yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştırmükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenlik.Elektrikli ışık / lazer / lensler / optik alet / yüksek sıcaklık penceresinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kuvars levha uygulaması: ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.