UV lambaları için iyi elektrik yalıtımı, korozyona dayanıklılık ve iyi termal istikrarlılığı olan Kuvars cam tüpü
Product Details
| İsim: | Kuvars Cam Tüp | Başvuru: | Kaynaklar , Yarı iletken |
|---|---|---|---|
| Malzeme: | SIO2>% 99.99 | Özellik: | İyi Elektrik Yalıtımı |
| Işık Geçirgenliği: | >% 92 | Çalışma geçici: | 1100 ℃ |
| Sertlik: | Musa 6.5 | Direnç Değeri: | Sıradan camdan 1000 kat |
| Çalışma Sıcaklığı: | 1100 santigrat | sınıflandırma: | kuvars tüp |
| Boyut: | Dış Çap 1-100MM | Duvar kalınlığı: | 0,5 mm-40 mm |
| Renk: | Şeffaf veya Opak | ||
| Vurgulamak |
Kuvars Test Tüpü Reaktör Cam Kol,100 MM UV Lambası Kuvars Cam Tüp,Antiseptik Lambalar Kuvars Test Tüpü |
||
Product Description
- Yüksek Dayanıklılık
- Olağanüstü Sıcaklık Direnci
- Yüksek korozyon direnci
- Düşük termal genişleme katsayısı
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| SiO2 içeriği | 99.9% |
| yoğunluk | 2.2 g/cm3 |
| Sertlik (Moh ölçeği) | 6.6 |
| Erime Noktası | 1732°C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100°C |
| Maksimum Kısa Süreci Sıcaklık | 1450°C |
| Görünür Işık Akışı | % 93'ün üzerinde |
| UV Spektral Bölge iletimi | % 80 |
| Dökme Noktası | 1180°C |
| Yumuşatma Noktası | 1630°C |
| Gerginlik Noktası | 1100°C |
Product Highlights
UV lamba Kuvars test tüpü Reaktör cam kuşağı mikrop öldürücü lambalar için 100MM Yüksek Kaliteli Elektrikli Izolasyon Kuvars Cam Tüpü Yüksek performanslı kuvars cam borular, olağanüstü elektrik yalıtımı ve termal istikrar gerektiren ışık kaynakları, yarı iletkenler ve endüstriyel uygulamalar için ...
XRD Örnek Tankı Test Sayfası Taşıyıcı Çip Oluklu Kuvars Cam Levha Örnek Tankı Özelleştirilebilir
İnce Kuvars Cam Levha Boyutlu Kararlı 1-1000mm İşleme Aralığı Ürün Açıklaması: Erimiş şeffaf silika kuvars cam levha, mükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenliği olan yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştır.Elektrik ışığı / lazer / lensler / optik alet / yüksek sıcaklık penceresinde ...
Foto katalitik reaktör kimya cam malzemesi kiti
Ürün Açıklaması: 1. SiO2>% 99.99, hortum kaynaşmış kuvars 2. Çalışma Sıcaklığı: 1250 ℃ 3. Mükemmel görsel ve kimyasal performans. 4. yüzey kaplamasız vebulaşıcı . 5. Sağlık ve çevre koruma. 6. Herhangi bir spesifikasyon yapılabilir. 7. Kuvars cam, hidro flüorik asit ve 300 derece Santigrat termal ...
Hiçbir Hava Kabarcığı Düz Cam Tabaklar Yüksek Saflıkta Kuvars Cam Pencere Şeffaf Dairesel Sight Gözlük
Hava Kabarcığı Yok Düz Cam Tabaklar Mükemmel Görsel Performans Dairesel Şekil Kuvars Cam Pencere Ürün Açıklaması: Kaynaşmış berrak silika kuvars cam levha, e ile yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştırmükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenlik.Elektrikli ışık / lazer / lensler / optik ...
Arıtılmış Kare Cam Tabaklar Yüksek Basınca Dayanıklı Anti Alkali Güçlü Sertlik
Ürün Açıklaması: Kaynaşmış temiz silika kuvars cam levha, e ile yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştırmükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenlik.Elektrikli ışık / lazer / lensler / optik alet / yüksek sıcaklık penceresinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kuvars levha uygulaması: ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.