Endüstriyel uygulamalar için yüksek sıcaklığa dayanıklı büyük çaplı korozyona dayanıklı Kuvars cam tüpü
Product Details
| Renk: | Net/şeffaf | Malzeme: | SIO2>% 99.99 |
|---|---|---|---|
| Malzeme Türü: | JGS1/JGS2/JGS3 | Sertlik: | Mors 6.6 |
| Yoğunluk: | 2.2g/cm3 | Çalışma geçici: | 1250 ℃ |
| Eriyik noktası: | 1730 ℃ | Korozyona karşı direnç: | Seramikten 30 kat, paslanmaz çelikten 150 kat |
| Başvuru: | Fotovoltaik, Yarı İletken, Laboratuvar, Endüstriyel, Kimyasal, Medikal, Havacılık, | ||
| Vurgulamak |
Yüksek sıcaklığa dayanıklı kuvars cam tüpü,Quartz cam tüpü imalat,Büyük Kuvars Cam Tüp |
||
Product Description
- Yüksek saflık: SiO₂ > %99,99
- Çalışma Sıcaklığı: 1250℃; Yumuşama Sıcaklığı: 1730℃
- Düşük termal genleşme katsayısı ile mükemmel termal stabilite
- Asitlere ve alkalilere karşı yüksek korozyon direnci
- Üstün elektriksel yalıtım özellikleri
- Çevre dostu ve sağlık açısından güvenli
- Hava kabarcıkları ve çizgileri olmadan
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Malzeme | Eritilmiş Kuvars |
| Şekil | Düz veya bükülmüş |
| Yoğunluk | 2,2 (g/cm³) |
| Dış Çap | 2mm~500mm |
| Saflık | SiO₂ > %99,99 |
| Duvar Kalınlığı | 1mm~300mm |
| Uzunluk | 10mm~4000mm |
| Çap | 2mm~600mm |
| Sertlik derecesi mohs ölçeği | 6,6 |
| Sıcaklık Direnci | Çalışma Sıcaklığı: 1250℃; Yumuşama Sıcaklığı: 1730℃ |
| Korozyon Direnci | Sıradan camdan 1000 kat daha fazla |
WhatsApp/Mobil: +8617696882108
Adres: Doğu Ekonomik Kalkınma Bölgesi, Donghai İlçesi, Lianyungang, Jiangsu, Çin
Product Highlights
Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Büyük Kuvars Cam Tüp Kuvars cam tüp, silikon dioksitten oluşan yüksek kaliteli kuvars camından üretilir. Çeşitli geçirgenlik seviyeleri ve yüzey kaliteleri ile tüp formunda mevcuttur, olağanüstü optik özellikler ve üstün termal, kimyasal ve fiziksel özellikler sunar. Bu, ...
XRD Örnek Tankı Test Sayfası Taşıyıcı Çip Oluklu Kuvars Cam Levha Örnek Tankı Özelleştirilebilir
İnce Kuvars Cam Levha Boyutlu Kararlı 1-1000mm İşleme Aralığı Ürün Açıklaması: Erimiş şeffaf silika kuvars cam levha, mükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenliği olan yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştır.Elektrik ışığı / lazer / lensler / optik alet / yüksek sıcaklık penceresinde ...
Foto katalitik reaktör kimya cam malzemesi kiti
Ürün Açıklaması: 1. SiO2>% 99.99, hortum kaynaşmış kuvars 2. Çalışma Sıcaklığı: 1250 ℃ 3. Mükemmel görsel ve kimyasal performans. 4. yüzey kaplamasız vebulaşıcı . 5. Sağlık ve çevre koruma. 6. Herhangi bir spesifikasyon yapılabilir. 7. Kuvars cam, hidro flüorik asit ve 300 derece Santigrat termal ...
Hiçbir Hava Kabarcığı Düz Cam Tabaklar Yüksek Saflıkta Kuvars Cam Pencere Şeffaf Dairesel Sight Gözlük
Hava Kabarcığı Yok Düz Cam Tabaklar Mükemmel Görsel Performans Dairesel Şekil Kuvars Cam Pencere Ürün Açıklaması: Kaynaşmış berrak silika kuvars cam levha, e ile yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştırmükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenlik.Elektrikli ışık / lazer / lensler / optik ...
Arıtılmış Kare Cam Tabaklar Yüksek Basınca Dayanıklı Anti Alkali Güçlü Sertlik
Ürün Açıklaması: Kaynaşmış temiz silika kuvars cam levha, e ile yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştırmükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenlik.Elektrikli ışık / lazer / lensler / optik alet / yüksek sıcaklık penceresinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kuvars levha uygulaması: ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.