Yüksek sıcaklıklı laboratuvar kullanımı için yüksek geçirgenlik korrozyona dayanıklı Kuvars cam plaka
Ürün Detayları
| Tip: | Temiz kuvars plakası | Başvuru: | Yarı iletken, optik |
|---|---|---|---|
| Kalınlık: | 3-100mm | Şekil: | kare |
| İşleme Hizmeti: | Delme, kesme | Ürün adı: | Kuvars Cam Plaka |
| Malzeme: | SIO2 | SIO2: | SIO2>% 99.99 |
| Yoğunluk: | 2.2g/cm3 | Renk: | Şeffaf şeffaf |
| Çalışma Sıcaklığı: | 1100 ℃ | Erime Noktası: | 1732°C |
| Liman: | Şangay ve Qindao Limanı | ||
| Vurgulamak |
Ölçme sıvıları Kuvars cam kare tank,Korozyona dayanıklı Kuvars Cam kare tank,Laboratuvar Kullanımı Kuvars Cam Kare Tank |
||
Ürün Açıklaması
| Marka | Shengfan Quartz |
|---|---|
| SiO2 İçeriği | 99.99% |
| Yoğunluk | 2.2 g/cm³ |
| Sertlik (Mohs Ölçeği) | 6.6 |
| Erime Noktası | 1732°C |
| Çalışma Sıcaklığı | 1100°C |
| Tavlama Noktası | 1180°C |
| Yumuşama Noktası | 1630°C |
| Yoğunluk | 2.2×10³ kg/m³ | Sertlik | 5.5-6.5 Mohs Ölçeği |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı | 4.8×10⁷ Pa (7000 psi) | Basma Dayanımı | >1.1×10⁹ Pa (160.000 psi) |
| Toplu Modül | 3.7×10¹⁰ Pa | Rijitlik Modülü | 3.1×10¹⁰ Pa |
| Yumuşama Noktası | 1730°C | Tavlama Noktası | 1215°C |
| Renk | Şeffaf |
|---|---|
| Şekil | Dairesel/Yuvarlak |
| Standart | JGS1, JGS2, JGS3 |
| Malzeme | 99.99% SiO2 |
| Çap | 1-800mm |
| Kalınlık | 0.2-100mm |
| Uygulama | Optik kuvars pencereler |
| Işık İletkenliği | >92% |
| Direnç Değeri | Normal camdan 1000 kat daha yüksek |
- SiO2 içeriği > %99.99 yüksek saflıkta kuvars
- Çalışma sıcaklığı: 1250°C, yumuşama sıcaklığı: 1730°C
- Mükemmel görsel ve kimyasal performans
- Yüzey kaplaması veya kirletici yok
- Sağlık bakımı ve çevre koruma uyumlu
- Özel boyutlar mevcut
- CE, RoHS, SGS onaylı
Ürün Özellikleri
Laboratuvar Kullanımı İçin Kuvars Cam Kare Tank Sıvıların ve UV ışık uygulamalarının ölçümü için mükemmel korozyon direncine sahip yüksek geçirgenlikli kuvars cam levha. Ürün Özellikleri MarkaShengfan Quartz SiO2 İçeriği99.99% Yoğunluk2.2 g/cm³ Sertlik (Mohs Ölçeği)6.6 Erime Noktası1732°C Çalışma S...
XRD Örnek Tankı Test Sayfası Taşıyıcı Çip Oluklu Kuvars Cam Levha Örnek Tankı Özelleştirilebilir
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Foto katalitik reaktör kimya cam malzemesi kiti
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Hiçbir Hava Kabarcığı Düz Cam Tabaklar Yüksek Saflıkta Kuvars Cam Pencere Şeffaf Dairesel Sight Gözlük
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Arıtılmış Kare Cam Tabaklar Yüksek Basınca Dayanıklı Anti Alkali Güçlü Sertlik
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.