Yüksek Saflıkta SIO2 %99,99 Kuvars Cam Tüp, 1100°C Çalışma Sıcaklığı ve >%92 Yüksek Işık Geçirgenliği
Product Details
| Tip: | Temiz kuvars plakası | Başvuru: | Yarı iletken, optik |
|---|---|---|---|
| Kalınlık: | 1-100mm | Şekil: | kare |
| İşleme Hizmeti: | Delme, kesme | Ürün adı: | Kuvars Cam Plaka |
| Malzeme: | SIO2 | SIO2: | SIO2>% 99.99 |
| Yoğunluk: | 2.2g/cm3 | Renk: | Şeffaf şeffaf |
| Çalışma Sıcaklığı: | 1100 ℃ | Erime Noktası: | 1732°C |
| Liman: | Şangay ve Qindao Limanı | ||
| Vurgulamak |
Tüp Fırını Kuvars Cam Tüp,Yüksek Kaliteli Kuvars Cam Tüp,Yüksek sıcaklıklı Kuvars Cam Tüp |
||
Product Description
| Marka | Shengfan Kuvars |
|---|---|
| SIO2 İçeriği | 99.99% |
| yoğunluk | 2.2 g/cm3 |
| Sertlik (Mohs ölçeği) | 6.6 |
| Erime Noktası | 1732°C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100°C |
| Dökme Noktası | 1180°C |
| Yumuşatma Noktası | 1630°C |
| yoğunluk | 2.2*103 kg/m3 | Sertlik | 5.5-6.5 Mohs ölçeği |
|---|---|---|---|
| Çekim Gücü | 4.8*107 Pa | Sıkıştırma Gücü | >1.1*109 Pa |
| Toplu modül | 3.7*1010 Pa | Sertlik Modülü | 3.1*1010 Pa |
| Yumuşatma Noktası | 1730°C | Dökme Noktası | 1215°C |
| Renk | Şeffaf |
|---|---|
| Şekli | Dairesel / Yuvarlak |
| Standart | JGS1, JGS2, JGS3 |
| Malzeme | 99%99 SiO2 |
| Çapraz | 1-800mm |
| Kalınlığı | 0.2-100mm |
| Uygulama | Optik kuvars pencereler |
| Işık iletkenliği | >92% |
| Sertlik | Mohs 6.5 |
| Direnç Değeri | Sıradan camdan 1000 kat daha yüksek. |
- Yüksek saflıklı kuvars borularında SiO2 içeriği %99,99'u aşan
- Çalışma sıcaklığı: 1250°C ve yumuşatma sıcaklığı 1730°C
- Mükemmel görsel ve kimyasal performans özellikleri
- Yüzey kaplaması veya kirletici maddeler yok
- Sağlık ve çevre koruması uyumlu
- İsteğe bağlı olarak özel boyutlar
- CE, RoHS ve SGS sertifikalı
A: Evet, kaliteyi test etmek ve doğrulamak için örnek siparişlerini memnuniyetle karşılıyoruz.
A: Depozito aldıktan sonra 15 gün içinde.
A: Düşük MOQ mevcut, örnek kontrol için 1 parça ile.
A: Öncelikle, gereksinimlerinizi veya uygulama detaylarınızı sağlayın. İkincisi, özelliklerinize göre alıntı yapıyoruz. Üçüncüsü, numuneleri onaylayın ve para yatırın. Dördüncüsü, üretimi düzenliyoruz.
A: DHL, UPS, FedEx veya TNT küçük siparişler için mevcuttur (3-5 günlük teslimat). Hava yolu ve deniz yoluyla gönderim de mevcuttur.
Product Highlights
Yüksek sıcaklıklı boru fırını için yüksek kaliteli kuvars cam tüpü Olağanüstü UV ışığı iletim ve koruyucu şeffaflık özelliklerine sahip yüksek geçirgenlikli Kuvars Cam Tüp. Ürün Özellikleri MarkaShengfan Kuvars SIO2 İçeriği99.99% yoğunluk2.2 g/cm3 Sertlik (Mohs ölçeği)6.6 Erime Noktası1732°C Çalışma ...
XRD Örnek Tankı Test Sayfası Taşıyıcı Çip Oluklu Kuvars Cam Levha Örnek Tankı Özelleştirilebilir
İnce Kuvars Cam Levha Boyutlu Kararlı 1-1000mm İşleme Aralığı Ürün Açıklaması: Erimiş şeffaf silika kuvars cam levha, mükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenliği olan yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştır.Elektrik ışığı / lazer / lensler / optik alet / yüksek sıcaklık penceresinde ...
Foto katalitik reaktör kimya cam malzemesi kiti
Ürün Açıklaması: 1. SiO2>% 99.99, hortum kaynaşmış kuvars 2. Çalışma Sıcaklığı: 1250 ℃ 3. Mükemmel görsel ve kimyasal performans. 4. yüzey kaplamasız vebulaşıcı . 5. Sağlık ve çevre koruma. 6. Herhangi bir spesifikasyon yapılabilir. 7. Kuvars cam, hidro flüorik asit ve 300 derece Santigrat termal ...
Hiçbir Hava Kabarcığı Düz Cam Tabaklar Yüksek Saflıkta Kuvars Cam Pencere Şeffaf Dairesel Sight Gözlük
Hava Kabarcığı Yok Düz Cam Tabaklar Mükemmel Görsel Performans Dairesel Şekil Kuvars Cam Pencere Ürün Açıklaması: Kaynaşmış berrak silika kuvars cam levha, e ile yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştırmükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenlik.Elektrikli ışık / lazer / lensler / optik ...
Arıtılmış Kare Cam Tabaklar Yüksek Basınca Dayanıklı Anti Alkali Güçlü Sertlik
Ürün Açıklaması: Kaynaşmış temiz silika kuvars cam levha, e ile yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştırmükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenlik.Elektrikli ışık / lazer / lensler / optik alet / yüksek sıcaklık penceresinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kuvars levha uygulaması: ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.