Yarı İletken ve Optik Uygulamalar İçin Yüksek Geçirgenlikli 1100℃ Çalışma Sıcaklığı %99.99 SiO2 Saflıkta Kuvars Cam Tüp
Ürün Detayları
| Tip: | Temiz kuvars plakası | Başvuru: | Yarı iletken, optik |
|---|---|---|---|
| Kalınlık: | 1-100mm | Şekil: | kare |
| İşleme Hizmeti: | Delme, kesme | Ürün adı: | Kuvars Cam Plaka |
| Malzeme: | SIO2 | SIO2: | SIO2>% 99.99 |
| Yoğunluk: | 2.2g/cm3 | Renk: | Şeffaf şeffaf |
| Çalışma Sıcaklığı: | 1100 ℃ | Erime Noktası: | 1732°C |
| Liman: | Şangay ve Qindao Limanı | ||
| Vurgulamak |
Kum çekirdeği Kuvars cam tüpü,Şeffaf Kuvars Cam Tüp,Polişli Kuvars Cam Tüp |
||
Ürün Açıklaması
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | Shengfan Kuvars |
| SiO2 İçeriği | 99.99% |
| Yoğunluk | 2.2 g/cm³ |
| Sertlik (Mohs Ölçeği) | 6.6 |
| Erime Noktası | 1732℃ |
| Çalışma Sıcaklığı | 1100℃ |
| Tavlama Noktası | 1180℃ |
| Yumuşama Noktası | 1630℃ |
| Yoğunluk | 2.2×10³ kg/m³ | Sertlik | 5.5-6.5 Mohs Ölçeği |
| Çekme Dayanımı | 4.8×10⁷ Pa (7000 psi) | Basınç Dayanımı | >1.1×10⁹ Pa (160.000 psi) |
| Toplu Modül | 3.7×10¹⁰ Pa | Rijitlik Modülü | 3.1×10¹⁰ Pa |
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Şekil | Dairesel / Yuvarlak |
| Standart | JGS1, JGS2, JGS3 |
| Malzeme | 99.99% SiO2 |
| Çap | 1-800mm |
| Kalınlık | 0.2-100mm |
| Uygulama | Optik kuvars pencereler |
| Işık İletimi | >92% |
| Direnç Değeri | 1000 kat sıradan cam |
- Yüksek saflıkta kuvars tüpler için %99.99'u aşan SiO2 içeriği
- Çalışma sıcaklığı: 1250℃, yumuşama sıcaklığı 1730℃
- Mükemmel görsel ve kimyasal performans özellikleri
- Yüzey kaplaması veya kirletici yok
- Sağlık ve çevre koruma uyumlu
- Özel boyutlar mevcut
- CE, RoHS ve SGS sertifikalı
Ürün Özellikleri
Şeffaf Cilalı Kuvars Cam Tüp Ürünleri Kum Çekirdek Boru Mükemmel UV ışık iletim koruması ve şeffaflığına sahip yüksek geçirgenlikli kuvars cam tüp. Teknik Özellikler Özellik Değer Marka Shengfan Kuvars SiO2 İçeriği 99.99% Yoğunluk 2.2 g/cm³ Sertlik (Mohs Ölçeği) 6.6 Erime Noktası 1732℃ Çalışma S...
XRD Örnek Tankı Test Sayfası Taşıyıcı Çip Oluklu Kuvars Cam Levha Örnek Tankı Özelleştirilebilir
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Foto katalitik reaktör kimya cam malzemesi kiti
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Hiçbir Hava Kabarcığı Düz Cam Tabaklar Yüksek Saflıkta Kuvars Cam Pencere Şeffaf Dairesel Sight Gözlük
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Arıtılmış Kare Cam Tabaklar Yüksek Basınca Dayanıklı Anti Alkali Güçlü Sertlik
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.