Yüksek Saflıklı SIO2 99.99% Kuvars Cam Tüp 1100 °C çalışma sıcaklığı ve Laboratuvar Kullanımı için Açık Şeffaf
Ürün Detayları
| Tip: | Temiz kuvars tüpü | Başvuru: | Yarı iletken, optik |
|---|---|---|---|
| Kalınlık: | 1-100mm | Şekil: | kare |
| İşleme Hizmeti: | Delme, kesme | Ürün adı: | Kuvars Cam Tüp |
| Malzeme: | SIO2 | SIO2: | SIO2>% 99.99 |
| Yoğunluk: | 2.2g/cm3 | Renk: | Şeffaf şeffaf |
| Çalışma Sıcaklığı: | 1100 ℃ | Erime Noktası: | 1732°C |
| Liman: | Şangay ve Qindao Limanı | ||
| Vurgulamak |
Sıcaklık ısıtıcı Kuvars cam tüpü,Döngüsel Laboratuvar Kuvars Cam Tüp,Yüksek saflıklı Kuvars cam tüpü |
||
Ürün Açıklaması
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Marka | Shengfan Quartz |
| SiO2 İçeriği | 99.99% |
| Yoğunluk | 2.2 g/cm³ |
| Sertlik (Mohs Ölçeği) | 6.6 |
| Erime Noktası | 1732℃ |
| Çalışma Sıcaklığı | 1100℃ |
| Tavlama Noktası | 1180℃ |
| Yumuşama Noktası | 1630℃ |
| Ayarlama | Özellik |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Şekil | Dairesel / Yuvarlak |
| Standart | JGS1 |
| Malzeme | 99.99% SiO2 |
| Çap Aralığı | 1-800mm |
| Kalınlık Aralığı | 0.25-10mm |
| Uygulama | Optik kuvars pencereler |
| Işık Geçirgenliği | >92% |
| Direnç Değeri | 1000 kat sıradan cam |
- SiO2 içeriği > %99.99 yüksek saflıkta kuvars tüp
- Çalışma sıcaklığı: 1250℃, Yumuşama sıcaklığı: 1730℃
- Mükemmel görsel ve kimyasal performans
- Yüzey kaplaması veya kirletici madde yok
- Sağlık bakımı ve çevre koruma uyumlu
- Özel boyutlar mevcut
- CE, RoHS, SGS sertifikalı
C: Evet, kalite testi için numune siparişlerini memnuniyetle karşılıyoruz.
C: Depozito alındıktan sonra 15 gün içinde.
C: Düşük MOQ, numune kontrolü için 1 adet mevcuttur.
C: Gereksinimleri paylaşın → Teklif alın → Numuneleri onaylayın → Depozito yatırın → Üretim düzenlenir.
C: Küçük siparişler için DHL, UPS, FedEx, TNT (3-5 gün). Hava ve deniz taşımacılığı mevcuttur.
Ürün Özellikleri
Laboratuvar ve Endüstriyel Uygulamalar İçin Yüksek Saflıkta Kuvars Cam Tüp Talepkar endüstriyel ve laboratuvar ortamları için mükemmel UV ışığı geçirgenliği ve koruyucu şeffaf özelliklere sahip, yüksek geçirgenlikli kuvars cam tüp. Ürün Özellikleri Parametre Değer Marka Shengfan Quartz SiO2 İçeriği ...
XRD Örnek Tankı Test Sayfası Taşıyıcı Çip Oluklu Kuvars Cam Levha Örnek Tankı Özelleştirilebilir
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Foto katalitik reaktör kimya cam malzemesi kiti
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Hiçbir Hava Kabarcığı Düz Cam Tabaklar Yüksek Saflıkta Kuvars Cam Pencere Şeffaf Dairesel Sight Gözlük
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Arıtılmış Kare Cam Tabaklar Yüksek Basınca Dayanıklı Anti Alkali Güçlü Sertlik
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.