Yüksek sıcaklığa dayanıklı korozyona dayanıklı Yarım iletken ve optik uygulamalar için yüksek şeffaflıkta kuvars cam tüpü
Product Details
| Tip: | Temiz kuvars tüpü | Başvuru: | Yarı iletken, optik |
|---|---|---|---|
| Kalınlık: | 1-100mm | Şekil: | kare |
| İşleme Hizmeti: | Delme, kesme | Ürün adı: | Kuvars BET Tüpü |
| Malzeme: | SIO2 | SIO2: | SIO2>% 99.99 |
| Yoğunluk: | 2.2g/cm3 | Renk: | Şeffaf şeffaf |
| Çalışma Sıcaklığı: | 1100 ℃ | Erime Noktası: | 1732°C |
| Liman: | Şangay ve Qindao Limanı | ||
| Vurgulamak |
Kuvars cam BET emici tüpleri,Yüksek sıcaklıklı Kuvars Cam Tüp,Şeffaf Kuvars Cam Tüp |
||
Product Description
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | Shengfan Quartz |
| SiO2 İçeriği | 99.99% |
| Yoğunluk | 2.2 g/cm³ |
| Sertlik (Mohs Ölçeği) | 6.6 |
| Erime Noktası | 1732℃ |
| Çalışma Sıcaklığı | 1100℃ |
| Tavlama Noktası | 1180℃ |
| Yumuşama Noktası | 1630℃ |
| Yoğunluk | 2.2*10³ kg/m³ | Sertlik | 5.5-6.5 Mohs Ölçeği |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı | 4.8*10⁷ Pa (7000 psi) | Basınç Dayanımı | >1.1*10⁹ Pa (160.000 psi) |
| Toplu Modül | 3.7*10¹⁰ Pa | Rijitlik Modülü | 3.1*10¹⁰ Pa |
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Şekil | Dairesel / Yuvarlak |
| Standart | JGS1 |
| Malzeme | 99.99% SiO2 |
| Çap | 1-800mm |
| Kalınlık | 0.25-10mm |
| Uygulama | Optik kuvars pencereler |
| Işık Geçirgenliği | >92% |
| Direnç Değeri | Normal camdan 1000 kat daha yüksek |
- Yüksek saflıkta kuvars tüpler için %99.99'u aşan SiO2 içeriği
- Çalışma sıcaklığı: 1250℃, yumuşama sıcaklığı 1730℃
- Mükemmel görsel ve kimyasal performans özellikleri
- Yüzey kaplaması veya kirletici madde yok
- Sağlık bakımı ve çevre koruma uyumlu
- Talep üzerine özel boyutlar mevcuttur
- CE, RoHS ve SGS sertifikalı
C: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için numune siparişlerini memnuniyetle karşılıyoruz.
C: Depozito alındıktan sonra 15 gün içinde.
C: Düşük MOQ, numune kontrolü için 1 adet mevcuttur.
C: Öncelikle gereksinimlerinizi veya uygulamanızı bize bildirin. İkinci olarak, gereksinimlerinize veya önerilerimize göre fiyat teklifi veriyoruz. Üçüncü olarak, müşteri numuneleri onaylar ve resmi sipariş için depozito öder. Dördüncü olarak, üretimi düzenliyoruz.
C: Küçük siparişler için DHL, UPS, FedEx veya TNT isteğe bağlıdır. Genellikle varış süresi 3-5 gündür. Hava ve deniz taşımacılığı da mevcuttur.
Product Highlights
Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Kuvars Camı BET Adsorpsiyon Tüpleri Korozyona dayanıklı, yüksek şeffaf kuvars cam tüpler, mükemmel UV ışığı geçirgenliği özelliklerine sahiptir. Ürün Özellikleri Özellik Değer Marka Shengfan Quartz SiO2 İçeriği 99.99% Yoğunluk 2.2 g/cm³ Sertlik (Mohs Ölçeği) 6.6 Erime ...
XRD Örnek Tankı Test Sayfası Taşıyıcı Çip Oluklu Kuvars Cam Levha Örnek Tankı Özelleştirilebilir
İnce Kuvars Cam Levha Boyutlu Kararlı 1-1000mm İşleme Aralığı Ürün Açıklaması: Erimiş şeffaf silika kuvars cam levha, mükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenliği olan yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştır.Elektrik ışığı / lazer / lensler / optik alet / yüksek sıcaklık penceresinde ...
Foto katalitik reaktör kimya cam malzemesi kiti
Ürün Açıklaması: 1. SiO2>% 99.99, hortum kaynaşmış kuvars 2. Çalışma Sıcaklığı: 1250 ℃ 3. Mükemmel görsel ve kimyasal performans. 4. yüzey kaplamasız vebulaşıcı . 5. Sağlık ve çevre koruma. 6. Herhangi bir spesifikasyon yapılabilir. 7. Kuvars cam, hidro flüorik asit ve 300 derece Santigrat termal ...
Hiçbir Hava Kabarcığı Düz Cam Tabaklar Yüksek Saflıkta Kuvars Cam Pencere Şeffaf Dairesel Sight Gözlük
Hava Kabarcığı Yok Düz Cam Tabaklar Mükemmel Görsel Performans Dairesel Şekil Kuvars Cam Pencere Ürün Açıklaması: Kaynaşmış berrak silika kuvars cam levha, e ile yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştırmükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenlik.Elektrikli ışık / lazer / lensler / optik ...
Arıtılmış Kare Cam Tabaklar Yüksek Basınca Dayanıklı Anti Alkali Güçlü Sertlik
Ürün Açıklaması: Kaynaşmış temiz silika kuvars cam levha, e ile yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştırmükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenlik.Elektrikli ışık / lazer / lensler / optik alet / yüksek sıcaklık penceresinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kuvars levha uygulaması: ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.