Kalite Özel 50-5000ML Kuvars Cam Yuvarlak Tabanlı Uzun Boyunlu Balon fabrika
>
Özel 50-5000ML Kuvars Cam Yuvarlak Tabanlı Uzun Boyunlu Balon
Marka Adı: shengfan
Model Numarası: JGS2
Menşe Yeri: ÇİN
Sertifikasyon: CE/RoHs/TUV/SGS
Minimum Sipariş Miktarı: 1 parça
Fiyat: Pazarlık edilebilir
Tedarik Yeteneği: 10000 pcs ay
Ürün Detayları
Renk: Net/şeffaf Malzeme: SIO2&gt;% 99.99
Malzeme tipi: JGS1/JGS2/JGS3 Sertlik: Mors 6.6
Yoğunluk: 2.2g/cm3 Çalışma geçici: 1250 ℃
Eriyik noktası: 1730 ℃ Korozyona karşı direnç: Seramikten 30 kat, paslanmaz çelikten 150 kat
Başvuru: Fotovoltaik, Yarı İletken, Laboratuvar, Endüstriyel, Kimyasal, Medikal, Havacılık,
Vurgulamak
kuvars cam yuvarlak tabanlı balon
uzun boyunlu laboratuvar balonu
özel hacimli bilim balonu
Ürün Açıklaması
Özel 50-5000ML Kuvars Cam Yuvarlak Tabanlı Uzun Boyunlu Balon 0
Shengfan Kuvars Cam Tüp
Biz şeffaf Kuvars tüpü üreticisiyiz.Enstrüman.
Çizim görüşmesine hoş geldiniz.
Kuvars tüpünün avantajı
Shengfan tarafından Kuvars Cam Tüp Özel Hizmet
Marka adı: Shengfan
Kuvars cam tüp:
Laboratuvar donanımı:
2Kaynak daha karmaşık aletler yapabilir ve katı kaynak deneyin sorunsuz ilerlemesini sağlayabilir.
4Profesyonel özelleştirilmiş süreçlerimiz ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlar..
Üretim ilerlemesi:
Özel 50-5000ML Kuvars Cam Yuvarlak Tabanlı Uzun Boyunlu Balon 5
Teknik parametreler:
Mülkiyet Açıklama
Malzeme Erimiş Kuvars
Şekli Düz veya bükülü
yoğunluk 2.2 ((g/cm3)
Dış çapı 2mm~500mm
Saflık SiO2> 99,99%
Duvar kalınlığı 1mm~300mm
Uzunluk 10mm~4000mm
Çapraz 2mm~600mm
Sıvılık derecesi moh?? ölçeği 6.6
Sıcaklığa Dayanıklı Çalışma sıcaklığı: 1250°C; yumuşatma sıcaklığı: 1730°C