Teknik uygulamalar için yüksek ışık iletimi, yüksek sıcaklık direnci ve korozyona direnci olan şeffaf kuvars cam plaka
Product Details
| Tip: | Temiz kuvars plakası | Başvuru: | Yarı iletken, optik |
|---|---|---|---|
| Kalınlık: | 0.5-100mm | Şekil: | Kare/Yuvarlak |
| İşleme Hizmeti: | Bükme, kaynak, delme, parlatma | Ürün adı: | kuvars plakası |
| Malzeme: | SIO2>% 99.99 | Yoğunluk: | 2.2g/cm3 |
| Çalışma geçici: | 1150 ℃ | Sertlik: | Morse 6.5 |
| Eriyik noktası: | 1750-1850 ℃ | Asit toleransı: | Seramikten 30 kat, paslanmaz çelikten 150 kat |
| Boyut: | Özelleştirilmiş | Tavlama noktası: | 1180 ℃ |
| Gerinim noktası: | 1100 ℃ | Liman: | Şangay ve Qindao Limanı |
| Vurgulamak |
Yüksek Işık Akışlı Kuvars Cam Plağı,yüksek sıcaklığa dayanıklı erimiş silika plaka,Korozyona Dirençli Şeffaf Kuvars Plaka |
||
Product Description
| Karakteristik | Değer |
|---|---|
| Marka | Shengfan Kuvars |
| SiO2 içeriği | 99.99% |
| yoğunluk | 2.2 g/cm3 |
| Sertlik (Mohs ölçeği) | 6.6 |
| Erime Noktası | 1732°C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100°C |
| Dökme Noktası | 1180°C |
| Yumuşatma Noktası | 1630°C |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Şekli | Kare/Tür |
| Standart | JGS1, JGS2, JGS3 |
| Malzeme | 99%99 SiO2 |
| Çapraz | 1-800mm |
| Kalınlığı | 0.2-100mm |
| Uygulama | Optik Kuvars Pencereler |
| Işık iletkenliği | >92% |
| Sertlik | Mohs 6.5 |
| Direnç Değeri | Sıradan camdan 1000 kat daha yüksek. |
- Detaylı boyut çizimleri sağlayın
- Verilen özelliklere dayalı üretim
- Yüksek korozyon direnci
- Olağanüstü yüksek sıcaklık toleransı
- Estetik açıdan hoş görünüm
- Kompakt yapısal tasarım
- Kullanıcı dostu çalışma
- Yüksek ışık iletim yetenekleri
- Mükemmel elektrik yalıtım özellikleri
Product Highlights
Şeffaf Kuvars Cam Plağı Yüksek saflıklı kuvars cam plakaları, teknik ekipman uygulamaları için olağanüstü ışık geçirgenliği ve mekanik dayanıklılık sunar. Ürün Özellikleri Karakteristik Değer Marka Shengfan Kuvars SiO2 içeriği 99.99% yoğunluk 2.2 g/cm3 Sertlik (Mohs ölçeği) 6.6 Erime Noktası 1732°C ...
XRD Örnek Tankı Test Sayfası Taşıyıcı Çip Oluklu Kuvars Cam Levha Örnek Tankı Özelleştirilebilir
İnce Kuvars Cam Levha Boyutlu Kararlı 1-1000mm İşleme Aralığı Ürün Açıklaması: Erimiş şeffaf silika kuvars cam levha, mükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenliği olan yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştır.Elektrik ışığı / lazer / lensler / optik alet / yüksek sıcaklık penceresinde ...
Foto katalitik reaktör kimya cam malzemesi kiti
Ürün Açıklaması: 1. SiO2>% 99.99, hortum kaynaşmış kuvars 2. Çalışma Sıcaklığı: 1250 ℃ 3. Mükemmel görsel ve kimyasal performans. 4. yüzey kaplamasız vebulaşıcı . 5. Sağlık ve çevre koruma. 6. Herhangi bir spesifikasyon yapılabilir. 7. Kuvars cam, hidro flüorik asit ve 300 derece Santigrat termal ...
Hiçbir Hava Kabarcığı Düz Cam Tabaklar Yüksek Saflıkta Kuvars Cam Pencere Şeffaf Dairesel Sight Gözlük
Hava Kabarcığı Yok Düz Cam Tabaklar Mükemmel Görsel Performans Dairesel Şekil Kuvars Cam Pencere Ürün Açıklaması: Kaynaşmış berrak silika kuvars cam levha, e ile yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştırmükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenlik.Elektrikli ışık / lazer / lensler / optik ...
Arıtılmış Kare Cam Tabaklar Yüksek Basınca Dayanıklı Anti Alkali Güçlü Sertlik
Ürün Açıklaması: Kaynaşmış temiz silika kuvars cam levha, e ile yüksek saflıkta kuvars kumundan yapılmıştırmükemmel termal şok kararlılığı ve yüksek geçirgenlik.Elektrikli ışık / lazer / lensler / optik alet / yüksek sıcaklık penceresinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kuvars levha uygulaması: ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.