Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı 99.99% SiO2 Saflık Fırınlar için Açık Şeffaf Kuvars Cam Tüp
Ürün Detayları
| Tip: | Temiz kuvars tüpü | Başvuru: | Yarı iletken, optik |
|---|---|---|---|
| Kalınlık: | 1-100mm | Şekil: | Yuvarlak |
| İşleme Hizmeti: | Delme, kesme | Ürün adı: | Kuvars test tüpü |
| Malzeme: | SIO2 | SIO2: | SIO2>% 99.99 |
| Yoğunluk: | 2.2g/cm3 | Renk: | Şeffaf şeffaf |
| Çalışma Sıcaklığı: | 1100 ℃ | Erime Noktası: | 1732°C |
| Liman: | Şangay ve Qindao Limanı | Adedi: | 1 adet |
| Vurgulamak |
Yüksek sıcaklığa dayanıklı kuvars cam tüpü,%99,99 SiO2 Saflığında Erimiş Silika Tüp |
||
Ürün Açıklaması
| Mülkiyet | Değer |
|---|---|
| Marka | Shengfan Kuartz |
| SiO2 saflığı | 99.99% |
| yoğunluk | 2.2 (g/cm3) |
| Sertlik (Mohs ölçeği) | 6.6 |
| Erime Noktası | 1732°C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100°C |
| Dökme Noktası | 1180°C |
| Yumuşatma Noktası | 1630°C |
| yoğunluk | 2.2x103 kg/m3 | Sertlik | 5.5 - 6.5 Mohs ölçeği |
| Çekim Gücü | 4.8x107 Pa (7000 psi) | Sıkıştırma Gücü | > 1,1x109 Pa (160,000 psi) |
| Toplu modül | 3.7x1010 Pa | Sertlik Modülü | 3.1x1010 Pa |
| Yumuşatma Noktası | 1730°C | Dökme Noktası | 1215°C |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Şekli | Dairesel / Yuvarlak |
| Standart | JGS1 |
| Malzeme | 99%99 SiO2 |
| Çapraz | 1-800mm |
| Kalınlığı | 0.25-10mm |
| Uygulama | Optik kuvars pencereler |
| Işık iletkenliği | >92% |
| Direnç Değeri | Sıradan camdan 1000 kat daha fazla. |
- SiO2 saflığı% 99,99'dan fazla
- Çalışma sıcaklığı: 1250°C, Yumuşatma sıcaklığı: 1730°C
- Mükemmel görsel ve kimyasal performans
- Yüzey kaplaması veya kirletici maddeler yok
- Sağlık ve çevre koruması uyumlu
- Özel boyutlar mevcut
- CE, RoHS, SGS onaylı
Ürün Özellikleri
Yüksek sıcaklığa dayanıklı 99.99% SiO2 Saflık Kuvars Cam Tüp Ürün Özellikleri Mülkiyet Değer Marka Shengfan Kuartz SiO2 saflığı 99.99% yoğunluk 2.2 (g/cm3) Sertlik (Mohs ölçeği) 6.6 Erime Noktası 1732°C Çalışma sıcaklığı 1100°C Dökme Noktası 1180°C Yumuşatma Noktası 1630°C yoğunluk 2.2x103 kg/m3 ...
XRD Örnek Tankı Test Sayfası Taşıyıcı Çip Oluklu Kuvars Cam Levha Örnek Tankı Özelleştirilebilir
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Foto katalitik reaktör kimya cam malzemesi kiti
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Hiçbir Hava Kabarcığı Düz Cam Tabaklar Yüksek Saflıkta Kuvars Cam Pencere Şeffaf Dairesel Sight Gözlük
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Arıtılmış Kare Cam Tabaklar Yüksek Basınca Dayanıklı Anti Alkali Güçlü Sertlik
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.