Yüksek Saflık 99.99% Korozyona Dirençli Kuvars Cam Tüp 1100°C Çalışma Sıcaklığı
Ürün Detayları
| Tip: | Temiz kuvars tüpü | Başvuru: | Yarı iletken, optik |
|---|---|---|---|
| Kalınlık: | 1-100mm | Şekil: | kare |
| İşleme Hizmeti: | Delme, kesme | Ürün adı: | Kuvars Cam Tüp |
| Malzeme: | SIO2 | SIO2: | SIO2>% 99.99 |
| Yoğunluk: | 2.2g/cm3 | Renk: | Şeffaf şeffaf |
| Çalışma Sıcaklığı: | 1100 ℃ | Erime Noktası: | 1732°C |
| Liman: | Şangay ve Qindao Limanı | ||
| Vurgulamak |
% 99,99 Yüksek Saflıkta Kuvars Cam Tüp,korozyona dayanıklı erimiş kuvars tüpü |
||
Ürün Açıklaması
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Marka | Shengfan Kuvars |
| SiO2 içeriği | 99.99% |
| yoğunluk | 2.2 g/cm3 |
| Sertlik (Mohs ölçeği) | 6.6 |
| Erime Noktası | 1732°C |
| Çalışma sıcaklığı | 1100°C |
| Dökme Noktası | 1180°C |
| Yumuşatma Noktası | 1630°C |
| yoğunluk | 2.2*103 kg/m3 | Sertlik | 5.5-6.5 Mohs ölçeği |
| Çekim Gücü | 4.8*107 Pa | Sıkıştırma Gücü | >1.1*109 Pa |
| Toplu modül | 3.7*1010 Pa | Sertlik Modülü | 3.1*1010 Pa |
| Mülkiyet | Spesifikasyon |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Şekli | Dairesel / Yuvarlak |
| Standart | JGS1 |
| Malzeme | 99%99 SiO2 |
| Çapraz | 1-800mm |
| Kalınlığı | 0.25-10mm |
| Uygulama | Optik kuvars pencereler |
| Işık iletkenliği | >92% |
| Direnç Değeri | Sıradan camın 1000 katı |
- Yüksek saflıklı kuvars borularında SiO2 içeriği %99,99'u aşan
- Çalışma sıcaklığı: 1250°C ve yumuşatma sıcaklığı 1730°C
- Mükemmel görsel ve kimyasal performans özellikleri
- Yüzey kaplaması veya kirletici maddeler yok
- Sağlık ve çevre koruması uyumlu
- İsteğe bağlı olarak özel boyutlar
- CE, RoHS ve SGS sertifikalı
A: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için örnek siparişlerini memnuniyetle karşılıyoruz.
A: Depozito aldıktan sonra 15 gün içinde.
A: Düşük MOQ, örnek kontrol için 1pc mevcuttur.
A: Öncelikle, bize gereksinimlerinizi bildirin. İkincisi, gereksinimlerinize göre alıntı yapıyoruz. Üçüncüsü, müşteri örnekleri onaylıyor ve para yatırıyor. Dördüncüsü, üretimi düzenliyoruz.
A: Küçük siparişler için DHL, UPS, FedEx veya TNT (3-5 gün).
Ürün Özellikleri
Yüksek Saflık 99.99% Korozyona Dirençli Kuvars Flanş Tüp Mükemmel UV ışığı iletim ve koruma özelliklerine sahip yüksek geçirgenlikli kuvars cam tüpü. Ürün Özellikleri Parametreler Değer Marka Shengfan Kuvars SiO2 içeriği 99.99% yoğunluk 2.2 g/cm3 Sertlik (Mohs ölçeği) 6.6 Erime Noktası 1732°C Çalı...
XRD Örnek Tankı Test Sayfası Taşıyıcı Çip Oluklu Kuvars Cam Levha Örnek Tankı Özelleştirilebilir
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Foto katalitik reaktör kimya cam malzemesi kiti
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Hiçbir Hava Kabarcığı Düz Cam Tabaklar Yüksek Saflıkta Kuvars Cam Pencere Şeffaf Dairesel Sight Gözlük
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Arıtılmış Kare Cam Tabaklar Yüksek Basınca Dayanıklı Anti Alkali Güçlü Sertlik
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.